Taháky?!

16. ledna 2009 v 18:19 |  Jak přežít ve škole
Zase je tu po Vánocích škola a s ní přichází i doba písemek a zkoušek. Spoustu z nás už jistě nachytali jak opisujeme, nebo jak někomu radíme. TAKŽE POZOR KAMARÁDI! Příště trochu opatrnosti! Proto ti MIXÉR přináší pár rad na chytré skrýše pro TAHÁKY a taky pár hloupostí (které jsem našla v časopise), co nikdy nezkoušej!...


► BEZVA SKRÝŠE:
1) SPONA OD PÁSKU: Jde o takovou to otevírací železnou obdelníkovou sponu, do ní můžeš přilepit taháček a při písemce se jen vymluvit na bolesti břicha.
2) NOŽIČKY U BRÝLÍ: Zamaskuješ to tak, že si je budeš čistit (to ti dá dost času na přečtení nápovědy).
3) HODINKY: Ukáží ti nejen čas k dokončení písemky, ale také malou pomoc. Za jejich pásek klidně vtěsnáš úzký taháček!
4) ČMÁRANICE: Pokud máš počmáranou láhev, tak si ji postav na lavici (učiteli řekni, že máš v poslední době hroznou žízeň) a mezi podpisy a obrázky se pár malých písmenek z matematiky určitě ztratí. (to samé lze použít i na pouzdro)

► TOHLE NENÍ DOBRÝ NÁPAD:
1) PODRÁŽKA BOT: To je pořádná hloupost. Aby jsi na tahák viděl/a, musel/a by jsi nohy podivně vykrucovat před sebe a do stran. U učitele by to vzbudilo podezření a výmluva, že tě bolí nohy by asi nezabrala...
2) OHRNUTÍ KALHOT: Taky velmi hloupá schovka. Papírek se ti navíc v záhybu bude překlápět a ty ho stejně nepřečteš bez toho, aby byl popraven do jiného úhlu. Učitel si tě mezitím měří pohledem.
3) ZRÁDNÉ VLASY: To ani nezkoušej! Schovat si tahák pod pramen vlasů by mohl jen velký cvok. To je asi ta nejhloupější skrýš ze všech. Při každém popravení vlasů, pohybu hlavy, nechtěného trknutí souseda a dokonce i závanu větru odhalí tvůj taháček celá třída!
4) NÁUŠNICE: Při pohybu se otočí na nesprávnou stranu. A než by sis ji sundala, tak by si ten milý papírek přečetla celá třída... takže sbohem lepení taháků na zadní stranu náušnic.
5) POD RUKÁVEM: Tato skrýš není přímo hloupá, ale musíš si dát pozor, aby ti papírek z rukávu nevypadl (uvědom si, jak dlouho ho budeš muset v rukávu chránit). Pokud si na něj dáš pozor, tak jej klidně použij.

Když se na to teď dívám, říkám si jestli není jednodušší radši se látku naučit, co? No hlavně buďte opatrní a hodně jedniček...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ►♥→nettYnkA←♥◄ ►♥→nettYnkA←♥◄ | Web | 16. ledna 2009 v 18:23 | Reagovat

ahojQy plís hlásneš pro mě v soncu??? je to pro mě mooc důležitý.usem . jsem tam jako nettYnkA tak plís..... http://celebrity4.blog.cz/0901/sonc-4-kolo#komentar-47164901

2 Kajushka tvoje SBééénko Kajushka tvoje SBééénko | Web | 20. května 2009 v 20:09 | Reagovat

Ten clap vypada uplně jak Fryš! :-D  :-D  :-)  :-)  O_O  :-P  8-)  8-O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama